فایروال جونیپر SRX240 (Juniper SRX240 Firewall)

ایده ال برای ایمن سازی کسب و کارها و مکان های شاخه ای با ابعاد کوچک تا متوسط

دروازه خدمات SRX240 سوئیچینگ، مسیریابی و امنیت و اتصالات WAN را در یک راه کار رده سازمانی برای شرکت های با اندازه کوچک تا متوسط و مکان های شاخه ای با ابعاد متوسط را برقرار می کند.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX240 امنیت شبکه های کوچک تا متوسط

دروازه خدمات SRX240 یک افزاره امنیتی 1U است که امنست، مسیریابی، سوئیچینگ و اتصالات WAN را در یک راه کار همه جانبه در رده سازمانی برقرار می کند. از فایروال با نرخ 1.5Gbps، از IPsec VPN با نرخ 250Mbps و از IPS با نرخ 250Mbps پشتیبانی می کند. ویژگی های مدیریت متحد یکپارچه شامل آنتی ویروس، امنیت برنامه، IPS، ضد اسپم، و فیلترینگ بهبودیافته وب.

SRX240 عملکرد و انعطاف پذیری کاملی برای انتقال ایمن و قابل اعتماد دیتا بر روی IP ارائه می کند و واسط های زیادی فراهم می-کند که این واسط ها از اتصالات WAN و LAN و PoE پشتیبانی می کنند. همچنین برای ایمن سازی کسب و کارهای کوچک تا متوسط و مکان های با سایز متوسط ایده ال است.

ویژگی ها

  • عملکرد مقیاس پذیر، خدمات بیشتری را بدون تنزیل چیزی، ممکن می سازد
  • حالت ارتجاعی سیستم و شبکه، قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر تکراری و نرام افزار سیستم عامل Junos تضمین می کند.
  • انعطاف پذیری واسط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه، به مدیران اجاره دنبال کردن امنیت و سیاست را می دهد.
  • موتور مسیریابی خوب، دیتا و صفحات کنترلی را به منظور اجازه گسترش افزاره های امنیت و مسیریابی خوب، جداسازی می کند.
  • حفاظت جامع از تهدید شامل فایروال چند گیگابیتی، آشکارسازی و ممانعت از دخالت، خودداری از سرویس (DoS)، انتقال آدرس شبکه (NAT) و کیفیت سرویس (QoS).