فایروال جونیپر SRX1400 (Juniper SRX1400 Firewall)

ایده ال برای ایمن سازی مراکز داده با ابعاد کوچک تا متوسط

جونیپر SRX1400 یک پلت فرم ایده ال برای ایمن سازی شرکت، فراهم کننده سرویس، و محیط های مرکز داده ی اپراتور موبایل با ابعاد کوچک تا متوسط است.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX1400 امنیت شبکه کوچک تا متوسط

جونیپر SRX1400 یک پلت فرم حرفه ای برای امنیت است که برای شرکت ، فراهم کننده سرویس، محیط های شبکه 10GbE با ابعاد کوچک تا متوسط، که در آنها عملکرد بسیار خوب، عملکرد غیرمصالحه ای و یکپارچه سازی خدمات موردنیاز هستند، ایده ال می باشد.

هوش امنیتی یکپارچه، حفاظت وفقی در مقابل تهدید را در برابر بات نت های مربوط به C&C و تهدیدات برنامه وب، و اجرای سیاست مبتنی بر داده GeoIp که از فیدهای Juniper مهیا می گردد، پیشنهاد می کند. مشتریان ممکن است سلیقه شخصی خود و فیدهای شخص ثالث را برای حفاظت در برابر بدافزارهای پیشرفته و دیگر تهدیدات قوت بخشند.

SRX1400، چند خدمات امنیتی و توابع شبکه را در یک کاربرد 3U با ویژگی های طراحی که از ماژول های همانند ضریب مشترک که از پانل جلویی قادر به سرویس دهی می باشند، را برقرار می کند. و شامل نوآوری هایی است که قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد و عملکرد قطعی خدمات امنیتی همزمان را اجرایی می کند.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست بر اساس داده GeoIP و UTM است که شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 12.1X44
Firewall performance (max)10 Gbps
IPS performance3 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance4 Gbps
Maximum concurrent sessions1.5 million
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)70,000
Maximum security policies40,000