جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای جونیپر (juniper)

محافظت پیشرفته در برابر برافزارها بر پایه Cloud

جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای جونیپر یک سرویس بر پایه ی cloud ادغام شده با سری فایروال های Juniper SRX است که یک راه حل ضد بدافزار پویا می فرستد که با هر نوع تهدیدی خود را تطبیق می دهد.

sky-advanced-threat-prevention

جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای جونیپر سرویسی بر پایه ی cloud

از آنجا که حملات بدافزارها پیشرفت کرده و پیچیده تر می شوند، محصولات ضد بدافزار قدیمی نمی توانند جلوی آن ها را بگیرند. جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای جونیپر با استفاده از ارسال سرویس امنیت برتر برپایه ی cloud و با اسکن ترافیک ورودی و خروجی شبکه برای یافتن بدافزارهای مخرب و قراردادهای شاخص شبکه را خالی از حملات پیچیده ی روز-صفر و دیگر حملات ناشناخته می کند.

جلوگیری پیشرفته از تهدیدهای اسکای Juniper از تکنولوژی هایی در cloud برای شناسایی سطوح مختلف ریسک استفاده کرده و درجه ای بالاتر از دقت در جلوگیری از تهدید بدست می دهد. با Juniper SRX Series Services Gateways ادغام میشود تا جستجوی دقیق انجام داده و بدافزارهارا بلاک کند و گزارش عملی را ارسال کند.

مدیریت امنیت فضای Junos چهارچوب های سیاست، مدیریت، و در دید بودن را برا دارایی های فیزیکی و مجازی را از طریق یک پلتفرم مرکزی مشترک بهبود می بخشد. مدیریت امنیتی یک پنجره برای مدیریت سیاست های فایروال به طور پیوسته در سراسر سری پلتفرم های vSRX، sky-advanced-threat-prevention، و SRX جونیپر وجود دارند.

تکنولوژی جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای جونیپر از چندین تکنیک برای تشخیص سریع یک تهدید و جلوگیری از حمله استفاده می کند. این متدها شامل:

 • جستجو در فایل های cache به طور مرتب برای شناسایی فایل های شناخته شده
 • تجزیه و تحلیل پویا جونیپر که شامل تکنیک های فریب که بدافزار را فریب داده و باعث می شود فعال شده و خود را در معرض شناسایی قرار دهد.

به علاوه، الگوریتم یادگیری ماشینی Juniper این توانایی را به جلوگیری پیشرفته از تهدید اسکای می دهد که خود را تطبیق داده و بدافزارهای جدید را در یک محیط مرتب در حال تغییر شناسایی کند.

ویژگی ها

 • فایل های فشرده را باز کرده و آن ها را برای تجزیه و تحلیل عمیق به cloud جونیپر میفرستند. یک سری ار تکنولوژی ها محتویات را با رویکردهای گوناگون، از شناسایی سریع تهدیدات شناخته شده تا تحلیل عمقی فایل برای یافتن بدافزارهای مخفی شده بررسی می کنند.
 • به سرعت بدافزار را شناسایی کرده و آن را به فایروال های Juniper SRX Series میفرستند تا بلاک شوند.
 • بدافزارهای پیچیده را ایزوله می کند و با استفاده از تجزیه و تحلیل پویا آن ها را برای بررسی بیشتر به قرنطینه می فرستند تا رفتار آن ها را هنگام گسترش فایل در یک محیط کنترل شده مشاهده کنند.
 • یک پورتال سرویس تحت وب برای انجام مدیریت برنامه ها مانند گواهینامه دادن به محصول، پیکربندی و گزارش جزء به جزء ایجاد می کند.
 • ابزارهای تحلیل و گزارش گوناگوی در اختیار قرار می دهد و باعث می شود ادمین های شبکه تهدیدهایی که به شبکه وارد می شوند و میزبان های در معرض خطر را بهتر ببینند.
 • با خدمات Intelligence Juniper Spotlight Secure Threat برای ارسال کردن اطلاعات تخریب شده ی میزبان به فایروال های SRX Series جونیپر برای عکس العمل سریع، آنطور که توسط ادمین شبکه مشخص می شود.
 • تهیه ی لیستی از سرور های فرمان ها و کنترل های (C&C) شناخته شده برای فایروال های SRX Series، که به مسئولان شبکه اجازه می دهد از ارتباط سیستم های تخریب شده ی داخلی با این دستگاه ها جلوگیری کنند.
 • دریافت پیغام هشدار از فایروال های Juniper SRX Series هنگام ارتباط میزبان های داخلی با سرورهای آلوده شده، و دادن اطلاعات سازماندهی شده درباره ی شاخص های مختلف تخریب در درون شبکه.
 • دارا بودن توانایی تجزیه و تحلیل که به ادمین ها و مسئولان امنیتی اجازه می دهد که داده ها را بررسی و مرتبط سازند، سیستم های تخریب شده را شناسایی کرده و اطلاعات را به فایروال های SRX Series جونیپر بفرستند تا سیستم تخریب شده قرنطینه شود.